Lord of the Rings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


LOTRi fännidele ^^
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Valinor Sushi

Go down 
AutorTeade
Valinor Sushi
Ork
Valinor Sushi


Postituste arv : 17
Join date : 13/01/2009

Valinor Sushi Empty
PostitaminePealkiri: Valinor Sushi   Valinor Sushi I_icon_minitimeNelj Jan 15, 2009 5:29 pm

"Küüned välja, Napoleon." ütles Sushi ja istus arvuti taha kirjutama.

Mina kui foorumlane
Ma ei mäleta absoluutselt mis viis mind arvutini. Ilmselt see et kui ma linnas käisin väiksena (siis elasin maal), töötas ema arvutiga. Ja nii edasi.
Üks esimesi saite oli vist Mängukoobas, aga esimese foorumi koha pealt on tühi auk. Iagatahes polnud see kaua aega tagasi, heal juhul mõned aastad. Esimene foorum võis olla kas Rollimängud(EHPK) või Hp fännid. Ma arvan et Hp, sest selle reklaam oli MKs üleval, kui mul õnnestus PlayRay tuhinas MK taasavastada.
Noo jahh. Igatahes meeldib mulle RPGsid mängida, mul on täitsa hea fantaasia tegelaste koha pealt. Olen ise ka foorumeid loonud, aga nende fantaasia pole nii suur bounce


Mina kui üks napakas inimene, kes tahab kääbik olla ja on puupea, õigemini küll Puupard.
Olen 12-aastane, sünna septis. Nimi algab B-tähega. Käin TRGs, mõelge ise kas Reinik või Raatus lol!
LAAVIN I love you KOHUTAVALT lugemist! Eriti Tolkieni, Rowlingu ja Pratchetti loomingut ning müüte ja legende. study study
Olen puupea ka looduse suhtes. Mulle meedlib loodus, aga ma ei eelistaks seal pidevalt olla. Mõnda aega, näiteks terve päeva, küll. cherry
Ja puupea ka selles suhtes et ma usun kohutavalt palju veidraid asju. Näiteks, et Sõrmuse Sõda toimus. Ja seda ka et Keskmaa on tegelikult Austraalia. Et kõik linnad on varjatud, peidetud kaljudesse. Et keegi saab need sealt vabastada...
Ma olen napakas, jah alien alien Aga... Noh, mind kustutakse veel ka Kena Puupea, seda juba poiste poolt Razz
Aga jah...

Navaer!
Tagasi üles Go down
 
Valinor Sushi
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Lord of the Rings :: Foorum :: Kasutajad-
Hüppa: